Gizlilik politikası

Tanım

Bu gizlilik ilkeleri Manifesto Medya Basın Yayın Tic. Ltd. Şti. tarafından, www.marksistmanifesto.com ‘nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.yeniulke.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için ürün satın alma işlemlerinde, acil durumlarda ve faturalarının teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri sadece sitemizin içinde toplanmaktadır. Bu bilgiler sadece istatistiki bilgileri derleme amacıyla kullanılmaktadır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Kredi kartı bilgileriniz sadece işlem yaptığınız anda kullanılır. Kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
Düzeltme ve Yenileme

Kullanıcılarımız tüm bilgilerini dilediğinde güncelleme hakkına sahiptir. Yeni Ülke Dergisi, bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir.

Bilgilerin Silinmesi

Hizmet alan müşterilerimizin bilgileri, hizmetlerini sonlandırsalar bile yasal zorunluluk sebebi ile yasaların zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinemez. Yasal olarak zorunlu süre sonunda müşterilerimiz bilgilerinin sistemimizden silinmesini talep edebilirler.

 

Hoşgeldiniz!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Kayıt Ol!

Kayıt olmak için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurun.

*Kullanıcı Sözleşmesi'ni ve Gizlilik Politikası'nı okuduğumu, anladığımı ve kabul ettiğimi beyan ederim. Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Şifrenizi geri alın

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi veya okuyucu adınızı giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Oluştur